STREFA CHILLOUT PLAŻA BUDZYŃ

Aloha! Plaża Budzyń – miejsce, które musisz sprawdzić! 

Aloha! Plaża Budzyń – zlokalizowana zaledwie 15 km od centrum Krakowa to rekreacyjny obiekt o powierzchni 2 hektarów, na którym znajdziesz wszystko co jest potrzebne, aby odpocząć zarówno aktywnie, jak i w ciszy i spokoju, w gronie rodziny, przyjaciół, czy też w samotności. Aloha swoim asortymentem otwarta jest na każdego. Piaszczysta plaża, trawiasty teren, boisko do siatkówki, rozbudowana gastronomia z prawdziwie włoską pizzą – foodtrack „U Włocha” zaprasza w każdy weekend. Grill, ognisko, czy możliwość zorganizowania gry piłkami Bumper Ball to tylko, niektóre z licznych atrakcji jakie można tu spotkać. 

Dla swoich Gości Aloha Plaża Budzyń przygotowała specjalną strefę Chillout – to miejsce relaksu, które oferuje swoim plażowiczom leżaki, parasole, liczne, ukryte między drzewami hamaki, czy krzesła brazylijskie. Najmłodsi Goście mogą liczyć w tej strefie na niezapomnianą zabawę na trampolinie, huśtawki i inne atrakcje. W strefie Chillout skorzystać można bezpłatnie z wodnych leżaków, odpocząć pod drewnianą wiatą i na jednym z krzeseł brazylijskich zebrać siły i energię przed kolejnym intensywnym dniem w pracy. 

Dla przyjezdnych Plaża Budzyń oferuje możliwość campingowania – postawisz tu namiot, przyczepę, czy campera. 

Plażę w całości, lub jej część można również wynająć na potrzeby imprezy okolicznościowej, firmowej czy integracyjnej.

Ahola Plaża Budzyń i jej liczne atrakcje to miejsce bezpieczne, przyjazne i kameralne. Otwartość gospodarzy sprawia, że można poczuć się tam jak w domu. Niezwykle przytulnym i wesołym domu.

Przyjdź, sprawdź, odpocznij! Aloha Plaża Budzyń – nie może Cię zabraknąć!  

NAPISZ DO NAS

Copyright © 2023