O nas

ACTIVE PROJECT to firma, która powstała z pasji do organizacji oraz miłości do sportu, aktywnego wypoczynku i dobrej zabawy. Specjalizujemy się w organizacji eventów firmowych, imprez integracyjnych i okolicznościowych: wieczorów kawalerskich/ panieńskich, urodzin, itp.
Tworzymy eventy sportowo-rekreacyjne zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Działamy głównie na terenie Krakowa i okolic ale dla Was jesteśmy w stanie dojechać wszędzie.

Naszą ofertę dostosowujemy w oparciu o Wasze potrzeby. Dzięki szerokiej współpracy z różnymi obiektami i firmami jesteśmy w stanie zorganizować dla Was dużą imprezę lub kameralne wydarzenie o różnorakiej tematyce w wybranym przez Was miejscu.

Zapraszamy do kontaktu.

Jak działamy

Active Project zbudowaliśmy na czterech ważnych filarach jakimi są zaangażowanie, satysfakcja klienta, pasja i dobra zabawa. 

Mocno wierzymy w to, że dbając,  o to co wyznajemy za najważniejsze, my jako młody, energiczny zespół będziemy spełnieni, a Klienci którzy nam zaufali po prostu zadowoleni.  Jest to dla nas kwestia kluczowa, dlatego też jesteśmy elastyczni w działaniu i zakres usług indywidualnie dopasujemy do każdego Klienta. 

Active Project to mieszanka samych pozytywnych możliwości. Możesz z nami poczuć nutkę emocji, zafundować sobie zastrzyk adrenaliny, świetnie się bawić, zrelaksować, czy zapewnić niezapomnianą integrację. Dla odważnych? Wszystko w jednym pakiecie!  

Copyright © 2023